Plastová okna a dveře

30.05.2013

ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA

V roce 2012 začala aktivně působit Asociace českých výrobců otvorových výrobců (AČVOV). Dala si za cíl podporovat všechny poctivé české výrobce a prodejce oken a dveří a před rokem přišla s projektem Zaručeně česká okna, který vznikl jako reakce na zvyšující se konkurenční boj o zákazníka mezi českými výrobci otvorových výplní a dodavateli oken ze zahraničí.

ZDROJ: www.imaterialy.cz

více  »

07.05.2013

S9000 IQ GEALAN

NOVÝ PROFILOVÝ SYSTÉM
NOVÝ - nově, kompletně vyvinutý a testovaný firmou Gealan, profilový systém GEALAN S9000 IQ. Není to žádná úprava, ale od požadavků trhu zcela nově vyvinutý profil. Díky tomu můžeme nabídnout nejlepší okna za rozumnou cenu.
NEJTEPLEJŠÍ - hodnota Uf = 0,92 W/m2K (hodnota tepelného prostupu pouze profilové kombinace) je lepší, než-li tepelně izolační dvojsklo (běžně je hodnota Ug = 1,0 až 1,1 W/m2K). Tato hodnota byla výsledkem testů ve Zlínské zkušebně v klasické kombinaci, s ocelovými výztužemi bez dalších unikátních technologií STV a IKD.
PASIVNÍ DOMY - použití této profilové řady přímo vybízí k použití v kombinaci s trojsklem pro pasivní a nízkoenergetické domy

více  »

Okno dělá dům, zaměřeno na kvalitu, ekologie nás zajímá

IQ SYSTEME s.r.o. - PVC okna, vchodové dveře, střešní okna...

IQ SYSTEME s.r.o. je stále výrobcem plastových oken v Losiné u Plzně. V krizovém roce 2011 jsme dokázali díky inovativním technologiím přilákat i náročné zákazníky, kteří vyžadují více než jen bílé okno, a navýšit obrat. Všem zákazníkům děkujeme.

INOVACE  Vsadili jsme na moderní inovace a solidní kvalitu. Vyplácí se to nám i zákazníkům. Jako standard vyrábíme okna v technologii GEALAN STV – vlepované izolační sklo do křídla (lehčí, pevnější, teplejší). A není to dražší než klasické zasklení. Tento standard můžeme rozšířit o technologii GEALAN IKD – profil křídla je vyplněn PUR pěnou a zase jsme v tepelných vlastnostech o kousek dál. V rozšířeném profilu 83 mm a v izolačním trojskle UG=0,5W/m2.K se tímto elegantním řešením dostaneme na hodnotu pro pasivní domy. Certifikováno Uw=0,78W/m2.K. Dále technologie GEALAN AKRYLCOLOR – současnou koextruzí profilu a akrylátového skla na vnější straně získáme vrstvičku vysoce odolnou proti stárnutí, oděru a UV záření. A barvu si můžete vybrat. Jsme jediní v Plzeňském kraji, kdo Vám nabídne integrované meziskelní žaluzie SCREENLINE. Už nikdy nebudete utírat prach, ani děti je neponičí, v létě nebudou přehřívat interiér a v zimě výrazně omezí rosení. To vše s 5-ti letou zárukou. Vývoj se nezastavil ani v oknech.

TRADICE  Neutíkáme k levnějším dodavatelům. Zůstáváme věrni našim kvalitním a ověřeným dodavatelům, proto stále vyrábíme z kvalitních profilů, kování i skla. Díky tomu Vám můžeme nabídnout náhradní díly a opravu. Vždycky se můžete podívat k nám do výroby. Vždy se na Vás budeme usmívat.

ODPOVĚDNOST  Těžké době jsme se postavili čelem, nikoliv nejlevnějším oknem. Díky tomu plníme naše závazky vůči dodavatelům, našim zaměstnancům, ale i vůči Vám. Naše 5-ti letá záruka na výrobky je zaručena i tím, že okna vyrábíme od roku 1995, a stále chceme vyrábět okna. Chceme Vám nabídnout vždy něco navíc. Protože nás to baví :-)

Radu a inspiraci máme zadarmo, všechno ostatní je dobrý obchod.

Petr Jelínek, jednatel společnosti

Mapa serveru IQ SYSTEME, s.r.o. - plastová okna a dveře Napište nám Hauptseite in Deutsch IQ SYSTEME, s.r.o. - plastová okna a dveře