Charakteristika

Dveře musí být nejenom bezproblémově funkční, ale měli by také reprezentovat naši osobnost a zaujmout příchozí. V tomto jediném prvku se snoubí velká funkčnost, designová krása a životnost.

Konstrukční systém

IQ SYSTEME vyrábí a dodává plastové dveře z profilů GEALAN s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento profilový systém se hodí pro všechny druhy staveb, ať se už jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, prosklená zádveří nákupních center nebo o rodinné domky.

Design dveří

Dveře se dodávají v jakýchkoliv rozměrech a tvarech, podle přání zákazníka. Design výplně dveří je možné přizpůsobit požadavku zákazníka i stavebnímu stylu objektů. U dřevěných dveří je možné řešit zárubně obložkové.

Povrchová úprava

Dveře plastové a hliníkové mají zaručenu tvarovou stálost, hladkost povrchu a vysokou odolnost proti poškrábání. Široká škála barev a dekorů je samozřejmostí. Dřevěné dveře mají povrchovou úpravu provedenou kvalitní dýhou, laminem nebo fólií.

Záruka na dveře

Na naše výrobky poskytujeme záruku až 10 let. Podmínkou je pravidelný servis a údržba naším pracovníkem. Všechny tyto parametry máme vždy na zřeteli a vybíráme pro vás ty nejvyšší standardy. Požadované kvality dosahujeme používáním dveřních výplní PERITO a GÜWA.  Námi volené materiály zaručují potřebnou tvarovou stálost. Dveře mají tak dlouhou dobu životnosti a plní svůj účel po celou dobu životnosti.