Menu
IQ SYSTEME s.r.o.
Logotyp iqsysteme

Zastínění IQ SYSTEME

Markýzy

Markýzy

Markýzy dokáží zastínit terasy, balkóny či prosklené výlohy. Markýzy pomohou dotvořit exteriér budovy a mohou být také využity jako prostor pro reklamu. Markýzy můžeme ovládat ručně klikou nebo motorem se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Vítaným doplňkem markýz jsou světelné, časové spínače, které zajistí zastínění v určité době nebo větrné čidlo, které chrání markýzu před poškozením větrem.


Žaluzie

Žaluzie

Dodáváme žaluzie jak interiérové, tak exteriérové.  Horizontální i vertikálním provedení nebo plissé. Žaluzie se dodávají v široké škále barev mnoha moderních materiálech s vynikajícími užitnými vlastnostmi, které snižují riziko jejich poškození v důsledku běžného užívání. Žaluzie zabraňují proniknutí slunečního světla do interiéru, chrání zařízení v místnosti, zároveň zaručují tak potřebné soukromí při snížení tepelných ztrát. Venkovní žaluzie lze ovládat ručně nebo elektropohonem.


Meziskelní žaluzie

Meziskelní žaluzie

Dokonalý moderní stínící prvek zajištující vyšší komfort bydlení. který omezuje přehřátí místnosti v létě. V zimě oproti klasické žaluzii zmenšuje rosení okna. Integrovaný stínící prvek v mnoha barevných kombinacích je zakomponován přímo mezi skly bez snížení izolačních vlastností okna. Stínící prvek je ovládán bezdotykově a nevyžaduje údržbu.


Rolety

Rolety

Námi dodávané rolety mají své využití jak v interiéru tak i v exteriéru domu nejenom při zajištění soukromí a příjemné pohody domova, ale mohou také sloužit k zakrytí úložných a pracovních prostor v domě. Mají jednoduché ovládání a elegantní vzhled. Interiérové textilní rolety, zajištující stínění mohou být díky barevné variabilitě vítaným oživením všech typů oken. Venkovní rolety zlepšují tepelně-izolační vlastnosti okna a pomáhají tak šetřit energii. Jsou také vynikající protihlukovou ochranou a chrání okna před nepřízní počasí. Venkovní rolety se vyrábí v několika různých provedeních a to jako předokenní, nadokenní a podomítkové.