Charakteristika

V současném uspěchaném světě vám zimní zahrada zprostředkuje úzký kontakt s vlastní zahradou nebo výhledem do krajiny i za špatného počasí. Jako pěkný architektonický doplněk je lze využívat jak k relaxaci, tak i k praktickým účelům.

Konstrukční systém

Zimní zahrady jsou konstruované z hliníkových profilů systému Van Beveren v kombinaci s plastovým profilovým systémem GEALAN. Případně je možné dodat celohliníkové provedení ze systému HEROAL. Obě provedení zaručují jak technické tak i tepelné a zvukové parametry zimní zahrady při dostatečné ventilaci. Konstrukce mohou být jednoduché, bez tepelně izolačních vlastností nebo zateplené, určené pro celoroční užívání.

Design oken

Zimní zahrady vyrábí IQ SYSTEME v téměř neomezených rozměrech a tvarech, podle přání zákazníka. Zimní zahrady lze dodat v jakékoliv barvě. 

Povrchová úprava

Zimní zahrady IQ SYSTEME mají hladký povrch a jsou odolné proti povětrnostním vlivům. Hliníkové profily mohou zůstat v exklusivním a elegantním přírodním vzhledu hliníku nebo je možnost laminace profilů v imitaci dřeva.

 

Napište nám Vaši představu a my navrhneme to nejlepší řešení.