Menu
IQ SYSTEME s.r.o.
Logotyp iqsysteme

O společnosti IQ SYSTEME

Vyrábíme zaručeně česká okna

Vyrábíme zaručeně česká okna

Původně jsme jako truhlárna DŘEVSTAV vyráběli dřevěná okna i okna střešní. Od roku 1995 se zabýváme výrobou oken a dveří z plastu (PVC). Od roku 1997 vyrábíme výhradně z profilového systému GEALAN. Máme vlastní výrobní areál, stálé a zkušené zaměstnance. Okna vyrábíme z profilového systému německého výrobce GEALAN, izolační skla odebíráme od výrobce AGC ve Stodě (sklo si AGC vyrábí ve vlastním závodě v Teplicích) a ocelové výztuhy jsou z KOVOSTROJE BOHEMIA v Týně nad Vltavou. Od ledna 2011 osazujeme naše výrobky bezpečnostním kováním rakouské firmy MACO.

Naše firma IQ Systeme s.r.o. kromě výroby tyto okna i dodává s úplným servisem tzn., že nová okna zaměříme, vyrobíme, stará demontujeme a odvezeme k likvidaci, nová okna ukotvíme, osadíme parapety, zednicky začistíme a poskytujeme 60 měsíců záruku na všechny výrobky i služby námi dodané. Ale ani po této době se k našim zákazníkům neotočíme zády.

Abychom dostáli našich slov, zveme Vás do naší firmy. Rádi Vám ukážeme naše výrobky a pokud Vás to zajímá, jak se vlastně okna vyrábí, tak i výrobu.

Petr Jelínek
jednatel společnosti

.................................................................................................................

IQ SYSTEME s.r.o. vznikla zapsáním do obchodního rejstříku 11. července 2000.
: 25246798 / DIČ: CZ 25246798

.................................................................................................................

Obchodní podmínky >Záruční podmínky >
Technické informace >

Petr Jelínek, jednatel společnosti Nelan

Inovace

Inovace

Vsadili jsme na moderní inovace a solidní kvalitu. Vyplácí se to nám i zákazníkům. Jako standard vyrábíme okna v technologii GEALAN STV – vlepované izolační sklo do křídla (lehčí, pevnější, teplejší). A není to dražší než klasické zasklení. Tento standard můžeme rozšířit o technologii GEALAN IKD – profil křídla je vyplněn PUR pěnou a zase jsme v tepelných vlastnostech o kousek dál. V rozšířeném profilu 83 mm a v izolačním trojskle UG=0,5W/m2.K se tímto elegantním řešením dostaneme na hodnotu pro pasivní domy. Certifikováno Uw=0,78W/m2.K. Dále technologie GEALAN AKRYLCOLOR – současnou koextruzí profilu a akrylátového skla na vnější straně získáme vrstvičku vysoce odolnou proti stárnutí, oděru a UV záření. A barvu si můžete vybrat. Jsme jediní v Plzeňském kraji, kdo Vám nabídne integrované meziskelní žaluzie SCREENLINE. Už nikdy nebudete utírat prach, ani děti je neponičí, v létě nebudou přehřívat interiér a v zimě výrazně omezí rosení. To vše s 5-ti letou zárukou. Vývoj se nezastavil ani v oknech.


Tradice

Tradice

Zůstáváme věrni našim kvalitním a ověřeným dodavatelům, proto stále vyrábíme z kvalitních profilů, kování i skla. Díky tomu Vám můžeme nabídnout náhradní díly a opravu. Vždycky se můžete podívat k nám do výroby. Vždy se na Vás budeme usmívat :-)


Odpovědnost

Odpovědnost

I v krizových obdobích na českém finančním trhu jsme se "těžké době" postavili čelem, nikoliv nejlevnějším oknem. Díky tomu plníme naše závazky vůči dodavatelům, našim zaměstnancům, ale i vůči Vám. Naše 5-ti letá záruka na výrobky je zaručena i tím, že okna vyrábíme od roku 1995, a stále chceme vyrábět okna. Chceme Vám nabídnout vždy něco navíc. Radu a inspiraci máme zadarmo, všechno ostatní je dobrý obchod.


Certifikáty

Certifikáty